Centrum Techniki Rolniczej
Tel. +48 61 285 38 28
E-mail: ctr@goldoni.pl

Profesjonalne kosiarki bijakowe

kosiarka bijakowa BERTI model TSB/P dla rolnictwa


Włoska kosiarka bijakowa Berti model TSB/P, od 90-250KM, 4 modele od 320 - 600cm, waga od 1840 - 2920kg

Montowana na przód i tył. Profesjonalny model kosiarki Berti przystosowany do pracy na polach wielkoobszarowych. Kosiarka bijakowa wykorzystywany na polu i w trudnym terenie. Kosiarka wyposażona w ciężki rotor, który jest przystosowany do trudnych warunków pracy.

 

Wyposażenie standardowe: 3 punktowy ukła zawieszenia, kategorii 2 i 3, mocowanie umiejscowione centralnie na maszynie

przeciwnóż, wał podporowy o średnicy 220mm, którym reguluje się wysokość cięcia, wolne koło w przekładni, specjalne utwardzane noże Berti, wzmocniona rama kosiarki poprzez zastosowanie fazowanego profilu, podwójna obudowa maszyny, automatyczny napinacz pasków, otwierana tylna klapa umożliwiająca dostęp do wnętrza kosiarki, automatyczne obniżanie się dolnych zaczepów (pozycja pływająca) w 3 punktowym układzie zawieszenia maszyny.

 

Opcje: ślizgi, wałek przekaznika mocy, koła podporowe, specjalny zaczep do ciągnika by ułatwić ciągnięcie maszyny na długości, zestaw mocowanie i kół tranpostowych sterowanych hydraulicznie potrzbnych do transportu maszyny, hydrauliczna regulacja tylną klapą, licznik motogodzin sterowany elektronicznie, sprzęgło odśrodkowe, ekskluzywny design Berti, hydrauliczny dysk docinający środek (w miejscu składania się maszyny),